вівторок, 17 жовтня, 2017, 21:37 Політика
Тимошенко «заручилась» з протестувальниками, але до «шлюбу» не готова, – політолог

Юлія Тимошенко «заручилася» з прихильниками «великої політичної реформи», але до «шлюбу» із ними не поспішає.

Таку думку у прямому ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK телефоном заявив політолог Євген Магда.

Ведуча програми запитала у гостя програми, чи є на його думку зв’язок між нинішнім мітингом та заявою Юлії Тимошенко, що вона буде балотуватися у президенти.

Зокрема, на думку політолога Євгена Магди, певний зв’язок існує.

«Для Юлії Тимошенко очевидно, адже вона один із найдосвідченіших українських політиків, що якщо вона підтримає акцію і потім це буде для неї помилкою з різних причин, скажімо, що перебіг акції не відповідає її очікуванням, то вона отримає негатив. Зокрема для неї це буде фальстарт на президентських виборах і це вдарить по її позиції» – вважає гість програми.

Тому, що стосується нинішньої акції протесту в Києві та Юлії Тимошенко, то, на думку політолога, Тимошенко «заручилася» із мітингувальникам, з прихильниками великої політичної реформи, але до «шлюбу» із ними не поспішає.

А от що стосується Міхеїла Саакашвілі, Євген Магда зауважив, що у цій ситуації він не працює на самого себе.

«Зокрема, з простих причин. По-перше, я так і не зрозумів, чи в нього є український паспорт, чи він попросив політичного притулку. Це різні речі, адже Україна не може надати політичного притулку своєму громадянину. Також, якщо уявити ситуацію, коли у Саакашвілі є ідеальний український паспорт, але згідно чинного законодавства, у парламентських виборах він зможе брати участь у 2018 році, а у президентських – аж у 2023 році. І я не можу собі уявити, щоб на цій хвилі «великої політичної реформи» сюди встромили ще й переписування Конституції України під те, щоб Саакашвілі зміг взяти участь у президентських виборах»,– додав політолог.

Читайте також: Помилка організаторів мітингу в Києві, на якій колись погоріла Тимошенко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:56:19