вівторок, 17 жовтня, 2017, 20:42 Політика
Скасувати депутатську недоторканність – «блакитна» мрія кожного президента, – політолог

Скасування депутатської недоторканності – це «блакитна» мрія кожного президента.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив політолог Олег Медведєв.

«Депутатська недоторканність – мабуть, найдовша історія в українській історії, яка, зокрема, триває вже не один десяток років. Але знаєте, в Україні вже є п’ятий Президент, але я не пригадаю, щоби серед них був хоча б один президент, який би не мріяв про те, щоби була скасована депутатська недоторканність « – зауважує гість програми.

Зокрема, як каже політолог, що скасування депутатської недоторканності – це «блакитна» мрія кожного президента.

«І навіть Кучма у 1999 році проводив референдум про скасування недоторканності нардепів»,– зазначив Олег Медведєв.

А от що стосується народних депутатів, то, на переконання гостя програми, сьогодні жоден народний обранець не хоче, аби депутатську недоторканність було скасовано.

«Насамперед, цього не хочуть опозиційні депутати, але саме вони найголосніше цього вимагають. Сьогодні, Президент повторно вніс законопроект до Верховної Ради і з однієї сторони можна вважати, що це крок на зустріч мітингувальникам, але з іншого боку, це і власна президентська ініціатива, бо він анонсував внесення цього закону ще 7 вересня в посланні до Верховної Ради»,– зауважив політолог.

Підсумовуючи Олег Медведєв додав, що для того, аби затвердити скасування депутатської недоторканності, потрібні зміни до Конституції України, а для цього необхідно 300 голосів. Зокрема, за словами політолога, що єдиний варіант знайти цих 300 голосів та вирішити проблему – проголосувати за скасування депутатської недоторканності для депутатів наступного скликання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:51:18