вівторок, 17 жовтня, 2017, 21:10 Київ
Правоохоронці заявляють, що виявили у Києві схрон зі зброєю
Фото: прес-служба МВС
Фото: прес-служба МВС

Начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін заявив, що сьогодні, 17 жовтня, правоохоронці виявили у Києві схрон зі зброєю, вибухівкою і боєприпасами.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Він зазначив, що внаслідок реалізації оперативної інформації Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України провела низку слідчих дій. Під час їх проведення правоохоронці вилучили зброю, боєприпаси і вибухівку.

«Обшуки ще тривають. Наголошую, що це – не останній крок Служби безпеки і Національної поліції, спрямований на недопущення заходів з дестабілізації ситуації в державі», – підкреслив В’ячеслав Аброськін.

Фото: прес-служба МВС
Фото: прес-служба МВС

Він також зазначив, що після проведення всіх необхідних експертиз особа, яка зробила цей схрон, буде притягнута до кримінальної відповідальності.

Заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко зазначив, що вилучені правоохоронцями предмети могли бути використані під час сьогоднішніх подій біля Верховної Ради України, а також для дестабілізації ситуації в державі та провокування сутичок, які могли мати негативні наслідки.

«Ми чітко розуміємо, хто зробив цю «закладку» і хто мав намір придбати спецзасоби. Я вважаю, що в рамках кримінального провадження ці особи будуть ідентифіковані і їх вина буде доведена», – зазначив Віктор Кононенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:22:39