вівторок, 17 жовтня, 2017, 23:05 Політика
Парасюк: Парламент в ідеальному скликанні не передбачає таких депутатів, як я
Народний депутат України Володимир Парасюк. Фото: hromadske.ua
Народний депутат України Володимир Парасюк. Фото: hromadske.ua

Якщо б парламент прийняв наші вимоги, а зокрема і скасував «мажоритарку», то мені у Верховній Раді більше немає чого робити. Адже подальше реформування – це справа техніки.

Таку думку висловив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«Напевно, Верховна Рада в ідеальному скликання не передбачає існування таких депутатів, як я. І коли у парламент прийдуть молоді політики, справжні технократи, то моя робота буде виконана. Але мені цікаво, як теперішні політики будуть прислуговувати потім, адже всі розуміють, що Порошенко – не вічний», – звернувся Парасюк до Гончаренка.

Парасюк зауважив, що зараз, коли у Верховній Раді в обов’язковому порядку потрібно за щось проголосувати, то туди викликають усіх.

«Я навіть пам’ятаю, коли Насіров уже став головою ДФС, то до нього телефонували і викликали, щоб він прийшов до парламенту і проголосував. Адже владі конче був потрібен цей один голос. Тому зараз проголосувати за депутатську недоторканність не складає дуже багато проблем, до того ж, 300 голосів є, але немає політичної волі», – підкреслив Парасюк.

Відтак депутат зауважив, що зараз спільна мета опозиції і громадськості – це не скинути Порошенка, а зробити такі правила, щоб наступні влади могли змінюватися та обиратися народом у чесний, прозорий і законний метод.

«Я позапартійна людина і, чесно кажучи, якщо б парламент прийняв наші вимоги, а зокрема і скасував «мажоритарку», то мені у Верховній Раді більше немає чого робити. Адже подальше реформування – це справа техніки. І воно проходитиме дуже швидко, якщо ми тільки змінимо і запровадимо кілька головних законів», – підсумував Володимир Парасюк.

Читайте також: Парасюк про Гелетея: Він має сидіти у в’язниці, бо призвів до загибелі сотень людей

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:34:48