вівторок, 17 жовтня, 2017, 13:53 Політика
Нинішній мітинг – не Майдан, а ігри політиканів, – Палій
Учасники акції протесту біля Верховної Ради України. Фото: Ельдар Сарахман/УП
Учасники акції протесту біля Верховної Ради України. Фото: Ельдар Сарахман/УП

На сьогоднішню акцію протесту прийшло дуже мало людей. Сталось так тому, що опозиційні сили відстоюють не загальнонаціональні інтереси, а змагаються за голоси на майбутніх виборах.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Олександр Палій.

«Чим візуально нинішній мітинг відрізняється від Майдану? Перш за все, чисельністю. У 2013 році люди зібрались для того, аби відстояти рішення загальнонаціональної, колосальної ваги. Ми хотіли врятувати країну від російського поглинання, а також рухатись до Європи, отримати безвізовий режим тощо», – говорить гість програми.

Експерт наголошує на тому, що сьогоднішня акція протесту – це гра політиканів за голоси на майбутніх виборах.

«Політикани хочуть «підхімічити», щоб виграти у системі виборів. Приміром, Антикорупційний суд опозиція хоче зробити не незалежним від влади, а таким, що підпорядкується грошам», – вважає політолог.

На думку Палія, на мітинг прийшло мало людей, бо вони відчули, що все це гра політиканів, а не боротьба за національні інтереси.

«Про що ми говоримо? Саакашвілі вдалося звезти лиш чотири з половиною тисячі людей з усієї країни. Ось що виходить, коли політикани ставлять свої передвиборчі цілі вище, аніж національні. Люди це нутром чують. Для порівняння, на Майдан 1 грудня вийшло півтора мільйони. Їх жодна політична сила не агітувала до цього», – додає гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:37:29