вівторок, 17 жовтня, 2017, 20:15 Політика
Ніхто не проти політичної реформи, але за неї важко взятися, – чиновник з АП

У владі всі розуміють необхідність політичної реформи, але її дуже важко реалізувати. Річ в тім, що у Раді немає трьохсот голосів, які б за неї проголосували.

Про це заявив керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK).

«Виборче законодавство і текст Конституції у нормальній країні взагалі глибоко пов’язані між собою, є навіть таке поняття конституційної інженерії. Звичайно, що ніхто не проти політичної реформи, і більше того, її потребу всі розуміють, але дуже важко за неї взятися, тому що немає трьохсот голосів. Будь-які спроби політично внести зміни до Конституції викличуть «негайне биття головою об стіл пана Лещенка», що це узурпація влади і страхіття. Тому ми зараз у надзвичайно складній політичній ситуації от про, що йде мова», – переконаний Рубан.

На думку Юрія Рубана, деякі депутати займаються лише «вигукуванням» гасел, що не пов’язано з реальною законодавчою роботою, натомість є багато охочих, які готові взятися за реальну роботу.

«Ці крики, що ніхто не хоче боротися з корупцією, це все не правда, у нас є маса бажаючих. Пан Лещенко досвідченіший за пана Івана Лозового, він обережний, тому він не каже в лоб, що завданням цих протестів є змінити владу. Пан Лещенко, який пройшов до Верховної ради за списком БПП, тепер перший ворог і викривач Порошенка. Але до чого я схиляю, це всього на всього озвучування меседж-боксів, яке не має ніякого відношення до законодавчої і професійної роботи», – вважає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:33:59