вівторок, 17 жовтня, 2017, 19:10 Політика
Нардеп про акцію під ВРУ: Зараз до влади потрібно ставити ще багато важливих вимог

Усі вимоги, озвучені учасниками акції під ВРУ, є актуальними. Проте владі нині потрібно адресувати ще багато інших важливих вимог, як-от, закон про імпічмент, про ТСК.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Свобода») Михайло Головко.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради України розпочалася акція протесту, учасники якої вимагають провести політичну реформу в Україні. Так, активісти вимагають створити антикорупційний суд, змінити виборче законодавство, зробивши списки відкритими, та скасувати депутатську недоторканність.

Гість програми розповів, що представники та активісти партії «Свобода» сьогодні долучилися до акцій протесту біля стін Верховної Ради України.

«Ми долучилися до акції, тому що одна із вимог, які озвучує сьогоднішня акція, був законопроект, який реєстрували «свободівці». У даному випадку ми починали його реєструвати, збір підписів за скасування депутатської недоторканності. Тому ми і підтримали акцію», – зазначив нардеп.

Михайло Головко наголосив, що усі вимоги, озвучені мітингувальниками, є слушними.

«Хоча, глобально, наприклад, щодо антикорупційного суду воно, можливо, у комплексі не вирішить проблему суддів і його потрібно розглядати комплексно – повністю перезавантажувати судову гілку влади… дати можливість процедури обрання і відкликання суддів. Тоді це, може, і було би вирішене питання довіри до судової системи. А сьогодні усі ті вимоги є актуальними. Більше того, ми розуміємо, що потрібно і багато інших вимог виставляти зараз владі – це закон про імпічмент, про ТСК, який сьогодні, на жаль, заблокований у парламенті, а його потрібно вносити та розглядати, і багато інших важливих вимог», – заявив гість програми.

Нардеп від «Народного фронту» Олександр Кодола додав, що він є прихильником зняття депутатської недоторканності.

«Проте давайте говорити відверто: чи є сьогодні 300 голосів у парламенті за зняття? … Можливо, сотня набереться», – прогнозує він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 03:44:00