вівторок, 17 жовтня, 2017, 5:10 Суспільство
Лікарі назвали симптоми, які попереджають про швидкий серцевий напад

Багато людей вважають, що основним симптомом серцевого нападу є сильний біль в грудях. Насправді ж 25% серцевих нападів відбувається без будь-яких явних симптомів або ознак.

Доктор Крендалл – кардіолог, який присвятив багато років своєї кар’єри, щоб звести до мінімуму, запобігти і повернути назад хвороби серця, – повідомляє Тerrawoman.

За його словами лікаря-кардіолога, людське серце  серце насправді дає підказки про потенційний серцевий напад, перш ніж це станеться.

1. Набряки

Багато людей вважають, що набрякання стоп пов’язане з надмірним стоянням або сидінням, не знаючи, що серцева недостатність може привести до накопичення рідини в організмі.Коли це відбувається, людина може втратити апетит. Цей серйозний симптом попереджає про підвищений ризик серцевого нападу.

2. Занепокоєння і тривога

Люди, у яких був серцевий напад, стверджують, що вони відчували тривогу і занепокоєння безпосередньо перед серцевим нападом.

Якщо людина відчула нез’ясовне і раптове почуття тривоги, рекомендується викликати швидку допомогу, оскільки серцевий напад краще попередити, ніж вилікувати.

3. Біль в інших частинах тіла

Біль починається в грудях і поширюється на щелепу, плече, руки, спину і живіт.

В деяких випадках люди не відчувають болю в грудях, а в деяких інших частинах тіла. В основному, біль виникає в плечі або між лопатками.

4. Кашель

Є випадки, коли люди кашляють кривавою мокротою або кашляють зі свистом. Це може вказувати на серцеву недостатність, і пов’язане з накопиченням рідини в легенях. 

Ось деякі з найбільш поширених ознак:

  • Нудота
  • Запаморочення
  • Неприємний дискомфорт
  • Холодний піт
  • Плутане, неправильне дихання

Дуже важливо не ігнорувати симптоми, сподіваючись, що вони минуться. У разі, якщо вони тривають більше 5 хвилин, обов’язково викликайте швидку допомогу або негайно відправтеся в лікарню.

Читайте також: Щоби знизити тиск, лікарі радять дотримуватися чотирьох правил

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:25:34