вівторок, 17 жовтня, 2017, 14:32 Політика
Левова частка українців не задоволена результатами Революції Гідності, – Гладких

В Україні є дуже серйозний протестний потенціал. А все через те, що українці досі не помітили докорінних змін, за які вони виходили на Майдан Незалежності.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Валентин Гладких.

«Насправді, в Україні відбуваються зміни, але вони не набули ще такого масштабу, щоб люди це відчули. Адже наразі є лише погіршення добробуту населення, яке помітне навіть неозброєним оком. Але є і ті, які дуже навіть непогано себе почувають. І тому в Україні є серйозний протестний  потенціал, адже левова частка громадян України незадоволені результатами Революції Гідності. Люди не помітили тих принципових і докорінних змін, за які виходили на Майдан Незалежності», – розповів Гладких.

Також він сказав про те, що є певні сили і в Україні, і за її межами, які зацікавлені в тому, щоб невдоволення українців зростало.

«Звичайно, що є особи, які мають підстави бути невдоволеними. Вони щиро вірять в те, що треба щось змінювати і довіряють тим людям, які вивели їх під стіни Верховної Ради. І великі претензії є не до тих людей, які за гроші вийшли пікетувати, адже я їх розумію. А до тих осіб, які їх туди виводять і реалізовують свої  політичні амбіції, при чому – абсолютно безпідставні», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:09:26