Новини » Суспільство 17 жовтня, 2017, 4:30
Даниленко: Поява незалежної журналістики пов’язана із економікою України

Незалежні телеканали, газети, журнали та інтернет-ЗМІ в Україні з’являться тоді, коли ними почнуть керувати розумні менеджери, а не олігархи.

Таку думку висловила журналістка й телеведуча Тетяна Даниленко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Щоб ЗМІ в Україні стали незалежними, а журналісти – об’єктивними, має запрацювати ринок ЗМІ. Натомість зараз медіаринок представлений великою кількість ЗМІ, які конкурують між собою у дуже своєрідний, абсолютно неринковий спосіб», – зауважила Даниленко.

Журналістка пояснює: якщо в Україні почнеться економічне зростання, зокрема з’явиться малий і середній бізнес, а не тільки олігархи, які заробляють надприбутки, то, відповідно, з’являться і об’єктивні медіа, які будуть змагатися і виживати за рахунок реклами, а не через дотації своїх власників, якими і є олігархи.

«Олігархи переважно є залежними від влади, відповідно їхніми телеканалами можна легко маніпулювати. Олігархи не зацікавлені в тому, щоб на їхніх телеканалах працювали люди, в яких є професійний досвід. Але якщо телеканали, газети, журнали та інтернет-ЗМІ будуть змагатися за професійними критеріями, і ними керуватимуть професійні менеджери, а не інвестори, то саме тоді в Україні з’явиться справжня незалежна журналістика», – зазначила Тетяна Даниленко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:03 :13