вівторок, 17 жовтня, 2017, 0:40 Світ
Американець роздає запаси, що збирав протягом 45 років

74-річний Джозеф Бадамс з Нью-Джерсі довгий час готувався до міжнародної кризи і запасався на цей випадок всім необхідним, включаючи їжу.

Протягом 45 років він заповнював підвал свого будинку консервами і предметами, які можуть знадобитися для виживання: паливом, обігрівачами, книгами по виживанню, туалетним папером і таким іншим, пише The Washington Post.

Проте світова криза так і не настала. Більш того, банк виставив його будинок на продаж після того, як чоловік залишився без роботи і накопичив кругленьку суму за рахунками за лікування. Тому Джозеф побоювався, що його запаси пропадуть марно.

Але тут він зустрів молоду пару, яка збирала гуманітарну допомогу для Пуерто-Ріко, яке постраждало від урагану Марія. І тоді Джозеф вирішив віддати все зібране постраждалим.

Їжі в підвалі у Джозефа виявилося досить, щоб нагодувати все місто. До постраждалих від урагану вирушили 80 ящиків, вагою в 36 кг кожен, забитих продовольством. У них знаходилися мішки з рисом, борошном, цукром, сушеними бобами, млинцями та шоколадними ведмедиками, насінням та безліччю інших речей, які не псуються і прості в приготуванні.

Їжа, яку Бадамс збирався з’їсти в разі кризи, тепер буде годувати голодуючих людей в двох містах Пуерто-Ріко, спустошених ураганом.

Їжі, відправленої в Пуерто-Ріко, вистачить десяткам сімей. При цьому Джозеф не вважає себе параноїком, незважаючи на те, що 45 років готувався до катастрофи.

Читайте також: Британець спіймав і поцілував рибу, а вона відправила його до реанімації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:35:10