Новини » Політика 16 жовтня, 2017, 20:35
Якщо народ хоче протестувати, то перекриття урядового кварталу не допоможе, – Даниленко

Інстинкти у влади залишилися старими – це спробувати закрити, перекрити та не допустити громадян до протестів. Але, як свідчить український досвід, такі заходи мало допомагають владі.

Таку думку висловила журналістка й телеведуча Тетяна Даниленко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Посада президента в Україні підштовхує людину, яка її займає, до того, щоб вона монополізувала і зосереджувала в своїх руках усі державні ресурси. Тому проблема полягає не особисто в персоні Порошенка. Але, на жаль, і чинний президент не став винятком, незважаючи на те, що йому довірили країну в найбільш складний та драматичний період», – наголосила Тетяна Даниленко.

Відтак, додає вона, вимоги до нього були набагато вищими, ніж до Кучми, Кравчука та Ющенка, і тим більше, до Януковича.

«Диктаторські якості, які безумовно є у президента Порошенка, абсолютно не сприяють тому, щоб він зміг на довгий час законсервувати свою владу. Зокрема зараз перекритий весь урядовий квартал, а особливо багато правоохоронців під Адміністрацією Президента. Я так розумію, що це пов’язано із акціями протесту, які завтра плануються під Верховною Радою», – зауважила Даниленко.

Так, зазначає телеведуча, громадськість та опозиційні політики висувають різні вимоги до влади. Але вже сьогодні помітно, яку це викликає реакцію у можновладців.

«Як ми бачимо, інстинкти у влади залишилися старими – це спробувати закрити, перекрити та не допустити громадян до протестів. Але, як свідчить український досвід, такі заходи мало допомагають стримати протест, до того ж, якщо для протесту є реальне підґрунтя», – констатувала Тетяна Даниленко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 20:56 :04