понеділок, 16 жовтня, 2017, 23:10 Політика
У нас є недооцінка, чи нерозуміння того, з яким ворогом ми воюємо, – Віктор Гвоздь

У нас є чи то недооцінка, чи нерозуміння того, що проти нас сьогодні працює сильний, навчений та з великою історією ворог.

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України (2014-2016 рр.) Віктор Гвоздь.

«З одного боку, кожен розвідник повинен виконувати ті заходи безпеки, які він має виконувати, але з іншого боку, є відповідальні люди за те, щоби розвідник почував себе безпечно. І насправді, це досить складна проблема», – каже Віктор Гвоздь.

Продовжуючи, екс-керівник Служби зовнішньої розвідки додав, що з точки зору безпеки, Україні сьогодні є над чим працювати.

«Чи це розслабленість, чи це непрофесійність, чи це ще якісь інші моменти, але, якщо взяти ситуацію в нашій країні, то це говорить про те, що є ще багато над чим працювати, зокрема, з точки зору безпеки», – зазначив гість програми.

Також Віктор Гвоздь наголосив, що сьогодні в Україні працює сильний та із великим досвідом ворог. Однак, як додав Гвоздь, що і суспільство, і влада не до кінця це усвідомлюють.

«Коли ти працюєш з документами і постійно доповідаєш про ту ситуацію, що відбувається в країні, а потім виходиш на вулиці мирного Києва, де все тихо і спокійно, ти розумієш, що насправді все не так мирно та спокійно. Адже у нас є чи то недооцінка, чи нерозуміння того, що проти нас сьогодні працює сильний, навчений та з великою історією ворог. І ворога треба поважати. Не варто казати, що ми його «закидаємо шапками» та все там поробимо, адже російські спецслужби – це стовп російської держави», – наголосив Віктор Гвоздь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 07:55:30