Новини » Політика 16 жовтня, 2017, 21:25
Тетяна Даниленко розповіла, за часів якого президента журналістам працювалося найкраще

За президенства Порошенка журналістом працюється трохи гірше, ніж при Ющенку, але краще, ніж при Кучмі. Тому очевидно, що найгірший період свободи слова в Україні – це президентство Леоніда Кучми.

Таку думку висловила журналістка й телеведуча Тетяна Даниленко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«За правління кожного українського президента були свої нюанси роботи журналіста. Оскільки так склалося, що я майже завжди працювала на опозиційних до влади телеканалах, то за таких умов працювати журналістом найкраще. Якщо ж канал пов’язаний якимось чином із владою, то, звичайно, у таких обставинах працювати дуже важко», – зазначила Тетяна Даниленко.

Журналістка пригадує, що за часів президента Кучми журналістам працювалося найскладніше. Оскільки тоді панувала тотальна цензура, а Інтернет не мав такого впливу, як зараз.

«У ті часи можна було затиснути будь-який незручний для влади інформаційний привід, не подавши новину збалансовано з погляду різних сторін. За часів Ющенка я працювала на «5 каналі», який на той час був провладним. Тоді були спроби тиснути на всі медіа, але це робили досить м’яко та у формі комунікації із топ-менеджментом каналів. Мені не дуже подобався той період, особливо під час прем’єрства Юлії Тимошенко, оскільки цей політик не менш чутливий до критики, ніж чинний президент Порошенко», – зауважила Даниленко.

Телеведуча додає, що Порошенко вкрай чутливий до персональної критики, і за його управляння працюється трохи гірше, ніж при Ющенку, але краще, ніж при Кучмі. Що ж до правління Януковича, пригадує Тетяна Даниленко, то, звісно, були спроби тиснути і на «5 канал», і на Порошенка, але позиція колективу була однозначною та непорушною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 07:31 :05