понеділок, 16 жовтня, 2017, 20:20 Політика
Нинішнє суспільство не довіряє політичним партіям, – нардеп

Суспільство сьогодні не довіряє партіям, але ми хочемо випередити становлення суспільства у плані довіри саме до цих політичних партій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Тарас Батенко.

«Одне з питань порядку денного завтрашньої акції – зміна виборчої системи. Зокрема, її пропонується змінити та суто виборчу систему з відкритими списками. Але, коли понад 50 відсотків суспільства не довіряє політичним партіям, то як ми повністю, на усі 100 відсотків можемо конституювати ці політичні партії в умовах, коли ще рік назад ми прийняли закон про партійну диктатуру», – зауважив нардеп.

Тарас Батенко пояснив, що політична диктатура проявляється тоді, коли на своїх з’їздах політичні партії можуть виключити будь-якого кандидата зі списку при бажання більшості, або ж за вимогами цього з’їзду.

«Фактично, ми ввели неконституційну та недемократичну норму в партійне будівництво «, – заявив гість програми.

Народний обранець додав, що становлення суспільства не можливе без довіри до політичних діячів та до політичних партій загалом.

«Суспільство сьогодні не довіряє партіям, але ми хочемо випередити, скажімо так, становлення суспільства у плані довіри до самих себе»,– підсумував Тарас Батенко.

Нагадаємо, завтра, 17 жовтня, у Києві під Верховною Радою збереться масштабний мітинг. Активісти висувають до чинної влади три ключові вимоги: запровадження пропорційної системи з відкритими списками на виборах, скасування депутатської недоторканності та створення незалежного антикорупційного суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:48:13