Новини » Світ 14 жовтня, 2017, 4:30
Закон про освіту: Румунія готова допомогти Україні

Румунія виявила готовність поділитися з Україною накопиченим досвідом у сфері навчання мовами національних меншин з паралельним вивченням державної мови.

Про це заявив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану на спільній з міністром закордонних справ України Павлом Климкиным прес-конференції, – повідомляє Укрінформ.

«Румунія готова поділитися з Україною накопиченим досвідом у сфері навчання мовами національних меншин з паралельним вивченням державної мови. Це було б прикладом пошуку оптимальних рішень для досягнення поставлених цілей – знання державної мови і навчання представників національних меншин рідною мовою», – зазначив Мелешкану.

Глава зовнішньополітичного відомства Румунії підтвердив принципову позицію щодо підтримки європейського вектора розвитку України та її зближення з Європейським союзом.

Мелешкану також висловився за поглиблення соціально-економічної та культурної взаємодії між Україною і Румунією.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, у свою чергу, подякував керівництву Румунії за постійну підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України, нагадавши, що Румунія – перша серед держав ЄС ратифікувала Угоду про асоціацію «Україна-ЄС».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 15:36 :14