субота, 14 жовтня, 2017, 1:15 Політика
Влада і опозиція лише спекулюють на проблемі Донбасу, – аналітик

Проблема Донбасу стала заручницею внутрішньої політики. Це ширма на фоні котрої відбувається боротьба влади і опозиції, які її не вирішують, а лише спекулюють на ній.

Про це заявив журналіст, аналітик «Донецького інституту інформації» Віталій Сізов в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Судячи з дискусії видно, що в законі, проголосованому у Раді не йде мова про реінтеграцію. Тема Донбасу стала заручницею внутрішньої політики це певна ширма на фоні котрої відбувається боротьба влади і опозиції. Вони цю тему використовують. Вони її не вирішують, а лише на ній спекулюють», – переконаний аналітик.

Віталій Сізов запропонував представникам влади брати на себе відповідальність і самим продукувати дорожню карту Мінська.

Також, експерт поцікавився у радника Арсена Авакова Антона Геращенка, якою зараз є позиція України щодо реінтеграцію Донбасу, бо наразі бачимо лише позицію партнерів.

«Я задам питання на питання. Чи може Україна в стані розрухи, яка триває досі, самостійно протистояти Росії не координуючи свої дії з нашими західними партнерами? Ці закони приймаються для координації з західними союзниками. Також це прекрасно знає опозиція, яка використовує це для того, аби тиснути на владу в ситуації, коли потрібно допомагати об’єднувати державу і протистояти Росії», – відповів пан Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:32:55