субота, 14 жовтня, 2017, 0:45 Політика
Верховна рада вже давно визнала Росію агресором, – Левченко

Насправді заяви про те, що Росію нарешті визнали агресором лише в законопроекті про реінтеграцію Донбасу – маніпуляція. Адже Верховна рада уже давно це зробила. Та й в українському законодавстві є безліч норм, де РФ надається саме такий статус.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» (на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Юрій Левченко.

«Ще 20 лютого 2014 року, тільки-но у Криму з’явилась російська солдатня, ми б мали визнати це агресією, прямою анексією та ввести санкції», – переконаний Рибчинський.

Тож, на його думку, ситуація, у якій опинилась країна, – провина керівництва, що в той час стояло на чолі держави.

«Та такий стан вигідний тим, хто веде торгівлю із країною-агресором», –зазначив Рибчинський.

У свою чергу його колега народний депутат України Юрій Левченко наголосив: у таких умовах владі потрібно ухвалювати рішення продумуючи сотні кроків наперед.

«Тож ухвалюючи законопроект, яким пропонували продовжити федералізацію України, у разі виконання Мінських домовленостей, по суті, терористам надавалося б усе, що вони хотіли ще навесні 2014 року», – заявив Левченко.

Тож, за його словами, прихильники цього законопроекту дуже часто маніпулюють заявами, що у документі Росію нарешті визнали агресором. Однак Левченко переконаний: насправді РФ визнали агресором ще задовго до цього – постановою Верховної ради.

«У нас є купа законодавства, де існує відсилочна норма на державу-агресора. Наприклад, коли йдеться про квоти на радіо та телебаченні. Тому ним Росія була визнана давно. Однак вона не була названа окупантом. У першій статті цього закону дійсно йдеться, що територія була окупована РФ. Однак, окрім декларативних норм, далі про окупацію не йдеться», – розповів Левченко.

Адже, економічна ситуація на цих територіях покладається на Україну, тож, насправді, жодним окупантом Росію не визнали.

«У наступним ж законом – №7164 – йдеться про народну поліцію, народні суди, народну прокуратуру та прямий зв’язок із Росією у міжнародних стосунках. Тобто, цей документ надає усе, що Москва хотіла отримати у 2014 році», – наголосив Юрій Левченко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:37:13