субота, 14 жовтня, 2017, 1:20 Суспільство
Вчені виявили основний фактор продовження життя чоловіків

Чоловіки, котрі залишили ряди холостяків, можуть розраховувати не лише на покращення якості свого життя, але й на продовження його тривалості. Адже одружені чоловіки живуть в середньому на сім років довше за холостяків.

Про таке заявили американські вчені, – повідомляє dobryjlikar.

За результатами багаторічних досліджень, одружені чоловіки знаходяться в кращій фізичній і психічній формі. За версією вчених, на здоров’я чоловіків позитивно впливає те, що всі неприємні життєві проблеми подружжя переживає разом, підтримуючи одне одного.

«Самотні чоловіки і справді значно важче переносять труднощі, які доводиться вирішувати. Не маючи підтримки з боку дружини, чоловік починає потерпати від психологічних розладів, він стає заручником шкідливих звичок, – коментує Петро Бiдзiля, асистент кафедри внутрiшнiх хвороб Запорiзького державного медичного унiверситету. – Усе це збiльшує ризик розвитку гiпертонiчної хвороби, iшемiчної хвороби серця й інших проблем зі здоров’ям.

Важливим фактором у цьому питанні є регулярне здорове харчування, котре самотужки далеко не кожен холостяк здатен собі забезпечити. А якщо цього немає, попереду можуть чекати проблеми з шлунково-кишковим трактом. Крім того представники сильної половини потребують не лише стабiльного сексуального життя, але й духовного спiлкування, котре може надати лише кохана людина.

Читайте за темою: Одружені люди здоровіші за неодружених, – американські психологи

Якщо ж не вдалось зустріти свою половинку, чоловік залишається так би мовити незахищеним перед стресами. В такій ситуації одні намагаються відволікатись від особистих проблем завдяки трудоголізму, інші витрачають вільний час на розваги.

А це – недосипання, хаотичне сексуальне життя, хвороби, що передаються статевим шляхом, алкоголiзм. 

Тому дослідники мають рацію, чоловіча самотнiсть справді спричиняє чимало проблем. Досі було прийнято вважати, що цього найбільше бояться жінки, тоді як для представників так би мовити сильної статі такий стан несе небезпеку».

Читайте також: Вчені дізнались, яких чоловіків жінки вважають найбільш привабливими

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 08:35:21