субота, 14 жовтня, 2017, 1:00 Світ
В Росії озвучили прогноз щодо наступників Путіна і подальшої угоді з Заходом по Україні

Російський політолог Андрій Піонтковський вважає, що, після відходу Путіна від влади, в Росії встановиться нова хунта, якій, проте, доведеться йти на компроміс із Заходом заради повернення конфіскованого трильйону доларів.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Найчастіше, після падіння диктатора до влади приходять такі ж мерзотники, як і він. Однак вони змушені при цьому міняти свою політику», – розповів експерт.

Головним же завданням нового керівництва Росії стане повернення заморожених в США активів оточення Путіна, які вже оцінені в 1,2 трильйона доларів. Для цього вони зроблять поступки Заходу.

«Швидше за все, нова хунта, яка прийде до влади в Росії, запропонує своєрідну «угоду»: вони повністю йдуть з Донбасу, а Захід, в свою чергу, «забуває» на час про Крим без офіційного визнання його анексії», – спрогнозував Піонтковський.

Велика ймовірність того, що прихід нових керівників призведе до краху всієї авторитарної системи.

«Кожна авторитарна система тримається не тільки на насильстві, а й на певному міфі про героїчного вождя. Про наступників Путіна – будь то Сергій Іванов або хтось ще – такого міфу не створено і часу на його створення не буде. До того ж, наступник не зможе зупинити вже запущений процес конфіскації трильйона, який сам по собі руйнує всю створену систему», – пояснив політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 23:07:03