субота, 14 жовтня, 2017, 0:40 Події
У Росії назвали шлях, яким Україна поверне Донбас

Для повернення під свій контроль ОРДЛО Україна повинна зайняти чітку позицію про те, що Росія є країною-агресором.

Про це повідомив російський політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю «Апострофу».

«Є дві важливі речі – принципова позиція, що Росія – агресор, Росія веде війну, Росія окупувала територію. Це перше. Друга позиція – що Україна силовим шляхом не може повернути територію. Це війна, загибель десятків тисяч людей. Але Україна ніколи з цим не змириться. Території повернуться, коли в Росії зміниться режим. Рано чи пізно», – зазначив він.

Політолог зазначив, що, незважаючи на агресію Кремля, Україна досі не ввела візовий режим з Росією і продовжує підтримувати з нею економічні стосунки.

«За тим же російським телеканалам йде дика пропаганда ненависті проти України, а кореспонденти, які роблять цю пропаганду, спокійно гуляють по Києву. Якщо Київ хоче, щоб Захід тиснув санкціями, то повинні бути не менш жорсткі санкції України по відношенню до Кремля, Путіну», – підкреслив Піонтковський.

Також він назвав правильним кроком з боку України прийняти закон про визнання Донбасу окупованими територіями, а Росії – країною-агресором.

«Так, українська армія не може силою звільнити ці території, оскільки це буде жахливе кровопролиття. Українська армія досить сильна, щоб не допустити подальшої агресії Росії, але вона не може впоратися з другої по силі армією світу. При цьому Україна ніколи від цих територій не відмовиться, вважаючи їх окупованими», – підсумував експерт.

Читайте також: У Путіна є «довгий» план щодо Криму і Донбасу, – політолог

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:39:58