Новини » Події 193

У Харкові відкрили Алею слави воїнів, загиблих в АТО

Алею слави воїнів, загиблих у зоні АТО, відкрито на міському кладовищі №18, більш відомому як Безлюдівське.

У відкритті взяли участь представники міської та обласної влади, військові, волонтери, – повідомили Укрінформу в Харківській міськраді.

«Свого часу активісти організації «Східний корпус» разом з волонтерами звернулися до мера Харкова Геннадія Кернеса з проханням облаштувати місце поховання харків’ян, загиблих у зоні АТО. В результаті прийнято рішення виділити окремий квартал – №12 – облаштувати територію, встановити меморіальні плити, прикрасити територію прапорами України», – наголосив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Олексій Богач.

За його словами, на сьогоднішній день тут знаходяться 34 могили воїнів-харків’ян.

Як стало відомо, після траурного мітингу за участі рідних та близьких загиблих, а також широкого загалу, представники духовенства відслужили панахиду по загиблих й освятили пам’ятники. До могил покладено живі квіти.

Як повідомлялось раніше, з початку АТО у боях загинуло близько 70-ти жителів Харкова та області. На могилах – чи то в місті, чи в селі – встановлено плити з фотографіями загиблих. Їх пам’ять увічнено в меморіальних табличках за місцем роботи або навчання.

Читайте також: У Харкові пошкодили пам’ятний знак на честь воїнів УПА

Loading...
Loading...
Loading...