Новини » Політика 14 жовтня, 2017, 3:30
Соболєв: Найбільша трагедія Майдану, що він не мав справжніх політичних представників

Найбільша трагедія Євромайдану полягає у тому, що він не мав справжніх політичних представників.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

«Найбільша трагедія Євромайдану у тому, що він не мав справжніх політичних представників. Ті представники, які у нього були, вони були несправжні і той самий Петро Порошенко є великим переконливим доказом цього», – зазначив гість програми.

Єгор Соболєв наголосив, що він був обраний до парламенту не від старих політичних сил, а пішов із маловідомою львівською партією «Самопоміч». Гість програми вважає, що в Україні слід формувати нові політичні сили. Він нагадав, що найбільшу фракцію має БПП, де багато людей із Партії регіонів, далі за величиною – «Народний фронт» та Опозиційний блок.

«Треба це змінювати. Треба, щоб у Верховній Раді була найбільша чисельність, більшість добропорядних депутатів з нових добропорядних політичних сил», – вважає Єгор Соболєв.

Нардеп зауважив, що для цього, зокрема, було прийнято закон, за яким кожна партія разом із голосом виборця отримує частину податків від цього виборця.

«Щоб у людей була можливість творити власні партії, а не тільки мати вибір між партіями олігархів, які, на жаль, ми мали і маємо зараз. Країною і далі правлять олігархи, починаючи від Президента, який традиційно хоче стати найбільшим олігархом, і завершуючи цілою групою людей, починаючи від Рената Ахметова і до Костянтина Григоришина, які мають свої політичні сили, своїх народних депутатів, свої медіа, свої суди», – зазначив гість програми.

З його слів, усе це можна зробити, проте це не вдасться, допоки не буде сформовано добропорядну більшість у Верховній Раді та обрано добропорядного Президента.

«Це нашу основне завдання зараз», – каже Єгор Соболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:40 :52