Новини » Політика 14 жовтня, 2017, 4:00
Шанувальник спокійної роботи Соболєв зізнався, що спонукало його «натовкти пику» Ляшку

Часто штовханина і бійки залишаються останнім способом захистити закон, національні інтереси та шанси на майбутнє.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Гість програми, відповідаючи на запитання про інцидент із головним «радикалом» Олегом Ляшком і чому він «натовк» тому «пику», розповів, що в той день у ВРУ було важливе голосування, яке створювало загрозу для незалежності Національного антикорупційного бюро України.

«Усі важливі розслідування, усі важливі затримання у цій країні проводять антикорупційне бюро і антикорупційна прокуратура, починаючи з Насірова, Охендовського, Мартиненка, завершуючи останньою історією з генералами у Міністерстві оборони, які обкрадали своїх солдатів, та ще й на сотні мільйонів гривень. І в парламенті, Адміністрації Президента, уряді є багато людей, які хочуть знищити незалежність антикорупційного бюро», – заявив Єгор Соболєв.

Нардеп наголосив, що він як голова антикорупційного комітету захищає цю незалежність.

«Тоді мені довелося виривати мікрофон в Олега. Я не люблю насправді штовханини, бійок, … я люблю спокійну цивілізовану роботу. Просто часто це залишається останнім способом захистити закон, захистити національні інтереси, захистити шанси на майбутнє. Тоді, до речі, в той день, нам вдалося відстояти незалежність Антикорупційного бюро», – каже гість програми.

Єгор Соболєв додав, що нині в Україні слід створити антикорупційний суд.

Читайте також: Ляшко покрасувався у піджаку за «радикальні» 100 000 гривень

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 22:56 :00