субота, 14 жовтня, 2017, 1:25 Політика
Конфлікт на Донбасі – чи не єдиний у світі, до якого не має стосунку ООН, – Безсмертний

Перше, що необхідно зробити, це всіляко залучати ООН до процесу миротворчої місії в Україні.

Про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у 2014-2016 роках Роман Безсмертний у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Глядач у студії звернувся до Романа Безсмертного і запитав, яким чином і хто буде контролювати миротворців, і чи не зайдуть під їх прикриттям до України, як Троянський кінь, російські війська, чи війська, які підтримують Російської Федерацію?

«До цього часу в процесі обговорення введення миротворців в Україну абсолютно ніякої участі не бере ООН. І це є великою проблемою. Тому перше, що потрібно зробити, це всіляко залучати до цього процесу ООН», – зауважив Безсмертний.

Також політик наголосив, що окупований Донбас – це чи не єдиний у світі конфлікт, до якого абсолютно жодним чином ООН не має відношення ні в гуманітарних, ні в соціальних питаннях.

Щодо ж до формування самого контингенту, додає Безсмертний, то це те питання, на яке потрібно обов’язково дати відповідь, щоб убезпечити країну від прихованої загрози.

«Прихована загроза з боку стороннього миротворчого контингенту дійсно є. Упродовж останніх років було розроблено низку ідей, одна з яких полягає в тому, щоб колишні воїни-інтернаціоналісти, які разом воювали в Афганістані, сформували такі миротворчі батальйони. До речі, між ними протягом останніх місяців вже ведеться така розмова. Більше того, з таких людей можна було б сформувати і перехідний уряд, усунувши Плотницького та Захарченка від впливу на окуповані території», – зазначив Роман Безсмертний. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 20:09:42