субота, 14 жовтня, 2017, 0:02 Світ
Хармс: Турбіни Siemens Путін із німецьким бізнесом не обговорював

Питання порушення санкцій у зв’язку з доставкою російською стороною до анексованого Криму турбін виробництва концерну Siemens на зустрічі керівників німецького бізнесу з президентом РФ Володимиром Путіним, що відбулася напередодні у Сочі, не поставало.

Про це розповів один із учасників зустрічі, виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Міхаель Хармс, – повідомляє Укрінформ.

«Учора ця тема не грала ніякої ролі. Ми її абсолютно не обговорювали. І представники Siemens теж цю тему не порушували», – сказав він.

За словами Хармса, політичних питань на зустрічі не торкалися взагалі, йшлося про конкретні проекти, галузеві проблеми, нові ініціативи.

При цьому він підкреслив, що німецька сторона вимагає від російського уряду виконання усіх домовленостей, досягнутих з фірмою Siemens. «Порушення режиму санкції – це дуже негативний сигнал для нашої двосторонньої співпраці... для тієї атмосфери довіри, яку ми хочемо побудувати», – сказав представник комітету.

Хармс нагадав, що після того, як турбіни опинилися в окупованому Криму, Німеччина ініціювала персональні санкції проти відповідальних осіб у російському уряді та у Міненерго. «Тут, я думаю, необхідні політичні кроки було зроблено», – сказав Хармс.

Як повідомлялося, 12 жовтня у Сочі відбулася зустріч президента РФ Володимира Путіна з керівництвом Східного комітету німецької економіки та керівниками 20 великих німецьких компаній. При цьому глава концерну Siemens Джо Кезер на зустріч не приїхав – фірму представляв член правління Клаус Хельмріх, який відповідає за автоматизацію та цифровізацію індустріальних процесів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 11:14:40