субота, 14 жовтня, 2017, 2:30 Світ
Гібридна капітуляція: У Росії розповіли про невдоволення в оточенні Путіна діями Кремля

Оточення президента РФ Володимира Путіна дуже стурбовано наміром Вашингтона застосувати санкції до їхніх активів у США (секція №241). Фінансовій розвідці США дано 180 днів на виявлення зазначених активів.

Про це Андрій Піонтковський повідомив в інтерв’ю «Радио Свобода».

Він підкреслив, що Національне бюро економічних досліджень (National Bureau of Economic Research) вже оцінило активи людей з оточення Путіна в США в 1,2 млрд дол.

«По суті, закон від 2 серпня – це розширення Акту Магнітського на всю російську політичну верхівку. Більш того, як тільки ці люди будуть названі, ситуацію неможливо буде повернути назад, тому що закон щодо них почне діяти незалежно від бажання окремих політиків», – каже політолог.

«7 жовтня найбільш близькі до Путіна люди, що зібралися з нагоди його ювілею у вузькому колі, обговорювали тільки один папір – ту секцію №241 про персональні санкції», – додав він.

Піонтковський заявив, що найбагатші російські чиновники і бізнесмени заради збереження своїх грошей готові піти на «гібридну капітуляцію».

«Пробним кроком у цьому напрямку став оголошений Путіним кілька тижнів тому вислів про можливість запрошення миротворців на Донбас. Однак ця спроба не справила ніякого враження, враховуючи, що запропоновані їм умови були неприйнятні ні для України, ні для Заходу. Вперше за 17 років у путінського оточення виникли сумніви в здатності першої особи виконувати свої функції. Гарантія безпеки на Заході награбованих в Росії активів – основна функція ватажка режиму. Тому закон 2 серпня – це руйнування економічних і політичних основ путінської системи», – підкреслив політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 23:50:34