субота, 14 жовтня, 2017, 0:25 Політика
Геращенко припустив, коли Президент «наважиться» звільнити начальника Генштабу

Президент України Петро Порошенко відмовився звільняти начальника Генштабу Віктора Муженка після вибуху чотирьох складів. Очевидно, потрібно, щоб вибухнув черговий склад.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Антон Геращенко.

Нагадаємо, «Народний фронт» виступив з пропозицією звільнити начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка через надзвичайну ситуацію, яка виникла на військових складах з боєприпасами у Калинівці.

«Президент України Петро Порошенко під час засідання комітету відмовився звільняти Віктора Муженка після вибуху чотирьох складів. Очевидно, потрібно, щоб вибухнув п’ятий, шостий, сьомий склад, лише тоді Президент наважиться звільнити милого його серцю начальника Генерального штабу», – заявив Антон Геращенко.

Він запевнив, що депутати і надалі вимагатимуть від Президента звільнити Віктора Муженка.

«Але, очевидно, до нього це розуміння прийде після вибуху чергового складу, який буде через халатність військових не захищений від диверсій або ж від дурості», – заявив Антон Геращенко.

Антон Геращенко, коментуючи корупційний скандал у Міноборони за участю заступника очільника оборонного відомства Ігоря Павловського, зазначив, що кожен, хто грабує країну, має нести відповідальність згідно із законом.

«Рішення про це приймає суд», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 11:00:57