субота, 14 жовтня, 2017, 0:55 Політика
Добкін зізнався, що до сьогодні зберігає «георгіївську стрічку»

Прийде час, і всі ганебні закони, які прийняли проти ветеранів війни та символів, які є дорогими для кожної радянської людини, скасують.

Про це заявив представник «Опозиційного блоку» Михайло Добкін у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Михайло Добкін прокоментував запитання глядач в студії, який зазначив, що у 2014 році Добкін разом із чинним мером Харкова Геннадієм Кернесом стояли під прапорами Російської Федерації і агітували за Харківську народну республіку.

«Якби у 2014 році, коли я ще був губернатором Харківської області,я агітував за Харківську народну республіку і стояв під російськими прапорами, то Харківщина сьогодні була б подібній до Донбасу ситуації», – наголосив Добкін.

За його словами, пропаганда, яка сьогодні є в ЗМІ, настільки забила українцям мізки, що вони почали вірити в нісенітниці, не намагаючись при цьому зрозуміти, правда це чи ні.

«Якби я стояв під російськими прапорами, то я або не був би сьогодні на волі, або не був би в Україні взагалі. Прапорів на харківському майдані було дуже багато, і достатньо було тільки сфотографувати з правильного ракурсу, щоб зробити необхідну картинку для ЗМІ», – пояснює екс-губернатор Харківської ОДА.

У цей час в студії на екрані показали саме те фото, про яке і запитував глядач. Окрім російських прапорів на майдані, на знімку чітко видно, що у Добкіна на грудях є «георгіївська стрічка»

«Російські прапор були серед людей, які були на мітингу. А от «георгіївську стрічку» я досі зберігаю і пишаюсь нею. Прийде час, і всі ганебні закони, які прийняли проти ветеранів війни та символів, які є дорогими для кожної радянської людини, скасують, і ви ще цьому будете радіти!», – звернувся до глядачів у студії Добкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 23:51:05