субота, 14 жовтня, 2017, 0:35 Політика
Безсмертний: Військові закони створюють такі колізії, з яких нема виходу

Раджу депутатам привести військове законодавство у відповідність, адже коли зміниться політичний режим, то людей почнуть саджати за грати за недотримання законів.

Про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у 2014-2016 роках Роман Безсмертний у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Позавчора голова СБУ Василь Грицак зробив несподівану заяву. Як виявилося, всі останні роки війни СБУ не мала ресурсів управляти антитерористичною операцією, оскільки на Донбасі тривала віна, а не АТО.

«Я раджу урядовцям та народним депутатам привести усі військові закони у відповідність один одному. Адже коли зміниться політичний режим, то людей почнуть саджати за грати за недотримання законів!», – наголосив Безсмертний.

Так, підкреслив політик, закон про оборону, закон про правовий режим воєнного стану та закон про антитерористичну діяльність суперечать один одному, і створюють такі правові колізії, з яких немає виходу.

«Я не прошу нічого викидати з цих законів, натомість потрібно виписати норми, які поставлять все на правові рейки. Наразі, згідно із законодавством, військовими операціями керує верховний головнокомандувач, але при цьому не несе відповідальності. Чому за Дебальцеве та інші провальні військові операції винними роблять звичайних військовослужбовців? А тому, що немає відповідального, і ставка верховного головнокомандуючого не створена», – пояснив Роман Безсмертний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 13:58:05