Новини » Політика 13 жовтня, 2017, 19:28
За потоки Міноборони в Україні йде боротьба кланів, – Володимир Гусак

В України є величезні проблеми з військовим бюджетом, адже він використовується неефективно, і часто просто розкрадається.

Таку думку висловив народний депутат України Володимир Гусак у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, НАБУ та САП викрили корупційну схему з розтрати державних коштів під час закупівлі палива для Міністерства оборони. Детективи відомств затримали заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.

«Ситуація досить непроста, і якщо по цій справі не буде вироку, то НАБУ та САП звинуватять у цьому суд. Оскільки вони весь час повторюють, що суди не розглядають справи, а якщо і розглядають, то виносять не ті рішення, що потрібно», – прокоментував Володимир Гусак.

Депутат констатує: дуже прикро визнавати, що такі масштабні розкрадання відбуваються чи не у найсвятішому сьогодні для Україні відомстві – Міністерстві оборони України, оскільки вже четвертий рік в державі триває війна.

«Ми неодноразово наголошували, що в України є величезні проблеми з військовим бюджетом, адже він використовується неефективно, і часто просто розкрадається. Тому у випадку цих підозр НАБУ може статися, що ми маємо справу саме з цим», – припустив Гусак.

Однак депутат також зауважив, що не дуже вірить в звинувачувальні вироки суду по цих справах, оскільки посадити порушників за гарти не є головною метою.

«На мою думку метою цих справ є не посадити за грати та відновити справедливість. Натомість це відлуння боротьби між українськими кланами, які борються за потоки. Тому мета одна: відсторонити один клан від потоку Міноборони, і передати їх під контроль іншого клану», – певен Гусак.

Народний депутат також підкреслив, що поки Міноборони зараз дуже великі, і за обсягами закупівель є найбільшими серед усіх міністерств. Відтак резонанс цієї справи буде великим, і наслідки – не на користь України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 06:32 :23