Новини » Політика 13 жовтня, 2017, 20:02
Єгор Соболєв: Суди – це остання лінія оборони топ-корупціонерів

Суди призначені топ-корупціонерами, і тому вони не розглядають всі важливі антикорупційні розслідування НАБУ та САП.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Гість програми, коментуючи запитання, чи є судова перспектива щодо вироків у справах, де фігурують заступник міністра оборони України, міністр інфраструктури України, висловив переконання, що немає.

«Суди – це остання лінія оборони топ-корупціонерів. Суди призначені топ-корупціонерами, і тому вони не розглядають всі важливі антикорупційні розслідування Антикорупційного бюро й Антикорупційної прокуратури», – заявив народний депутат.

Тому, нагадав Єгор Соболєв, ще 1 лютого у ВРУ зареєстрували законопроект щодо створення антикорупційного суду.

«Ми хочемо, щоб це був суд, який виноситиме вироки щодо топ-корупціонерів. Ми пропонуємо його сформувати разом із представниками Сполучених Штатів Америки, Євросоюзу, щоб туди потрапили чесні судді», – зазначив Єгор Соболєв та додав, що громадяни можуть приєднатися 17 жовтня до акції під Верховною Радою, щоб допомогти провести цей закон.

«А то топ-корупціонери не хочуть його приймати», – зазначив гість програми.

Єгор Соболєв також розповів, за що із фракції «Самопоміч» виключили народного депутата Наталку Веселову. Єгор Соболєв нагадав, що іще з 2014 року пані Веселова почала висловлювати власні позиції, які суперечили позиціям фракції «Самопоміч». За висловлення думки ніхто не може вигнати депутат, зауважив нардеп, тож їй запропонували самій скласти мандат та піти із «Самопомочі», проте вона не погодилася.

«А парламент дуже довго не розглядав нашу ідею визнати території Донбасу окупованими і покласти на Росію всю відповідальність за те, що відбувається на окупованих нею землях України. Коли таке голосування сталося минулого тижня і Наталка Веселова проголосувала проти позиції всієї «Самопомочі» за позицію, яку ми вважаємо позицією Володимира Путіна, вона була через годину виключена із нашої фракції», – розповів Єгор Соболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 12:01 :56