п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 12:24 Львів
Виконком Львова додав АТП-1 ще понад 9 млн грн
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 13 жовтня вніс зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

11, 5 тис. грн виділили для посвідчення договору пожертви на квартиру зв’язковій Романа Шухевича Ользі Ільків.

Також виконком дав 50 тис. грн управлінню охорони здоров’я на зарплати, а у статутний фонд АТП-1 додав 9 млн 256,6 тис. грн.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради на сесії 5 жовтня проголосували за укладення договору пожертви, за яким 97-річній зв’язковій командира УПА Романа Шухевича Ользі Ільків зможуть безкоштовно передати квартиру, яку придбали на вул. Княгині Ольги.

4 жовтня, на огляд громадськості було представлено кватиру, яку спільними фінансовими зусиллями Львівської міської ради та Львівської обласної ради було придбано для Ольги Ільків.

Це легендарна постать часів Другої світової війни, про яку варто знімати фільми на кшталт «Жива». Все своє життя вона присвятила націоналістичним ідеям, виборюючи вільну Україну. Кілька років вона була головною зв’язковою між світом і командиром Української Повстанської Армії Роман Шухевичем, виконуючи різні важливі доручення. За свою діяльність в національно-визвольному русі вона 14 років провела у тюрмах Радянського Союзу.

Та лише із 2008 року міською владою було прийнято рішення про те, що у міру вільних коштів, буде придбана Ользі Ільків нова квартира за заслуги перед Батьківщиною. Адже багато років вона мешкає у старому тісному помешканні на вул. Науковій.

Цього року ЛМР у розмірі 400 тис. грн, та ЛОР у сумі також 400 тис. грн, за 800 тис. грн, за знижкою, придбали більшу кватиру пані Ользі – на вул. Княгині Ольги, 122а. Це новобудова на першому поверсі. Помешкання має розмір у 44,9 кв м. Однак новосілля ще не відбулося, адже всередині потрібно все облаштовувати: двері, світло, стіни, ванна, кухня, побілка, меблі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 20:05:55