Новини » Політика 13 жовтня, 2017, 18:30
Волонтер: Крадіжки в армії досягнули велетенських розмірів. А тому що війна

На четвертому році війни уже нарешті час почати боротьбу із «махровим» злодійством в армії, яке досягнуло абсолютно велетенських розмірів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила волонтер Діана Макарова.

«Людина може бути бойовим офіцером, людина може бути навіть героєм, але це не виключає того, що людина може красти», – вважає Діана Макарова.

Гостя програми зауважила, що не знає заступника міністра оборони Ігоря Павловського та не бачила документів, які доводять його причетність до злочинної діяльності.

«Я – прикладний волонтер. Я щойно з поля, з фронту. Можу сказати, що так, як було і в 2014-му, і в 2015-му, так і зараз, – крадіжка пального іде так, що аж гай гуде. Вона йде на всіх рівнях», – заявила волонтер та наголосила, що якщо у перші роки війни пального було багато, то зараз в армії його не вистачає.

Волонтер наголосила, що крадіжки, у якій формі вони б не відбувалися все одно залишаються крадіжками: «Чи комбриг бере і продає його десь на сторону, чи комбат, не маючи запчастин, бере, наприклад, якусь частину пального і обмінює у місцевого населення на запчастини (таке теж на кожному кроці!), чи ідуть ігри по тендеру – все це називається одним словом «крадіжка».

Гостя програми зауважила, що є примарна надія на те, що якщо рибу, яка гниє з голови, по «голові» вдарять, то і донизу теж дійде.

«Але це надія примарна, бо крадіжки у нашій армії досягнули вже абсолютно велетенських розмірів, на кожному рівні. А тому що війна. Тому що ніщо не дає такої простоти у списуванні грошей у тендерних іграх, у відбиранні грошей там, на фронті, якщо ти маєш хоч якусь частинку влади», – заявила Діана Макарова.

Волонтер наголосила, що на четвертому році війни уже нарешті час почати боротьбу із «махровим» злодійством в армії.

Нагадаємо, НАБУ та САП викрили корупційну схему із розтрат бюджетних коштів під час закупівлі пального для МОУ. Йдеться про розтрату майже 150 мільйонів гривень. У причетності до злочину підозрюють заступника міністра оборони генерал-майора Ігоря Павловського. Суд обрав для нього запобіжний захід – домашній арешт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 13:38 :36