п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 9:11 Політика
Вчителів англійської мови в Україні навчатимуть за новою програмою
Фото: prostir.ua
Фото: prostir.ua

10 українських педуніверситетів уже навчають та ще 6 навчатимуть вчителів англійської мови за новою програмою «Методика навчання англійської мови». Програма розроблена в межах спільного проекту МОН та Британської ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління».

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Міністр освіти і науки України зазначила, що цей проект має стати системоутворюючим для подальшого розвитку як освіти вчителів англійської мови, так і педагогічної освіти загалом.

«Ми вдячні нашим партнерам та друзям України – Британській раді – за системну підтримку освіти у нашій державі. Дійсно, без нового вчителя не буде Нової української школи. І для мене надзвичайно прикро, що попри європейський досвід, де саме педагогічні університети стали рушієм реформи освіти, наші ВНЗ часто залишаються закритими до нового і не готові змінюватися. І ці виші, що увійшли у проект, які мають достатньо потужностей, аби потягнути виконання його складних умов, знайте – саме ви сьогодні є провідниками змін», – заявила Лілія Гриневич

Зазначається, що заняття проводяться виключно англійською, а час навчання збалансований між теорією та практикою. На практичну підготовку вчителів виділяється 510 годин навчального часу. На бакалавраті починаючи з 3-4 семестру майбутні вчителі відвідують так звану практику керованого спостереження, де вони в межах реального учбового процесу спостерігають за використанням методик вчителем раз на 2 тижні та мають можливість отримати консультацію від практикуючих педагогів.

«Неможливо навчити майбутнього вчителя, якщо ВНЗ на навчання методикам виділяє лише 4% часу, а саме така ситуація у більшості українських університетів сьогодні», – наголосила міністр.

Нагадаємо, наступного – 2018 року – обов’язкове ЗНО складатимуть не лише вступники на магістратуру з «Права», а й на магістратуру з «Міжнародного права».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 00:02:17