п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 16:46 Політика
В Україні відбулася інфляція антикорупційної тематики, – журналіст

Інфляція теми, пов’язаної із розкраданням коштів, відбулась через те, що в нас порушено дуже багато антикорупційних справ. Саме тому, суспільство схильне забувати про фігурантів злочинних схем, над справами яких зараз ведеться слідство.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) сказав політичний оглядач журналу «Фокус» Мілан Лєліч.

«Інфляція антикорупційної теми спровокована надмірною кількістю справ. Їх так багато, що люди забувають прізвища тих, над ким зараз провадиться слідство», – коментує гість програми.

Журналіст думає, що дискусії стосовно Ігоря Павловського, який фігурує в справі про багатомільйонні розкрадання в Міністерстві оборони, триватимуть довше, ніж зазвичай.

«Напевно, про Ігоря Павловського і вкрадені 150 мільйонів гривень говоритимуть довше. Тому що тема армії всім близька, бо в нас війна. Тому не буде дивно, якщо обурення суспільства не стихатиме довго», – наголошує Мілан Лєліч. 

Безумовно, ситуація довкола розкрадання коштів в Міністерстві оборони вдарить по репутації Президента. Адже він є Верховним головнокомандувачем, підкреслює експерт.

«Президент сказав, що повідрубує руки за такі обкрадання. А на ділі що ми побачили? Лише домашній арешт, який створює мінімальний дискомфорт Ігорю Павловському. В політичному сенсі ця історія б’є по репутації Петра Порошенка. До того ж, вона знаходиться у вертикалі боротьби з Арсеном Аваковим», – говорить оглядач. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 23:51:25