п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:40 Світ
В Росії все-таки покажуть «Матильду»

Об’єднана мережа кінотеатрів «Сінема парк» і «Формула кіно» переглянула прийняте у вересні рішення про відмову від показу картини, після того, як влада пообіцяла присікати будь-які екстремістські дії з боку релігійних активістів і націоналістів, що намагаються зірвати прокат фільму.

Про це повідомляє Reuters.

«Найбільша в Росії мережа кінотеатрів повідомила в п’ятницю, що вирішила показати фільм Олексія Учителя «Матильда», що розповідає про роман останнього російського імператора Миколи II з балериною Матильдою Кшесинською, незважаючи на неодноразові загрози з боку релігійних консерваторів, які визнали картину блюзнірською», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що фільм «Матильда», який повинен вийти в міжнародний прокат у кінці жовтня, присвячений роману балерини Матильди Кшесинської з майбутнім імператором Миколою II, що описан нею в мемуарах.

Радикальні супротивники «Матильди», які погрожують покарати режисера і мережу кінотеатрів за богохульство, говорять, що картина порочить репутацію імператора, страченого більшовиками в 1918 році. Микола II був канонізований Російською православною церквою як страстотерпець.

Мережа «Сінема парк» і «Формула кіно», що об’єднує 75 кінотеатрів з 624 залами в 28 містах Росії, повідомила, що рішенню про показ картини сприяла «активна робота правоохоронних органів і зроблені ними заходи по вирішенню напруженої ситуації навколо фільму Олексія Учителя «Матильда».

Читайте також: Сатанист, нацист, насильник: Поклонська розсмішила черговим наїздом на «Матильду»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:40:38