п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 15:41 Суспільство
Укроборонпром презентував унікальний 3D-радар
3D-радар 80К6Т від «ІСКРИ». Фото: Укроборонпром
3D-радар 80К6Т від «ІСКРИ». Фото: Укроборонпром

Укроборонпром представив новий 3D оглядовий локатор 80К6Т, який зможе фіксувати повітряні об’єкти на відстані до 500 км на висоті від 0 до 40 км. Для його розгортання потрібно 10-15 хвилин.

Новинку презентували на виставці «Зброя та безпека-2017», передає прес-служба Укроборонпрому.

При цьому, можливості розробки «Іскри», завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети.

А спеціальна система обробки сигналів дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

3D-РАДАР 80К6Т ВІД
3D-РАДАР 80К6Т ВІД «ІСКРИ». Фото: Укроборонпром

Рада зможе працювати із зенітно-ракетними комплексами і значно посилить протиповітряну складову.

«Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. При цьому, завдяки тільки одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі одразу за трьома координатами: дальності, азимуту та висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати одразу два радари», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, застосування передавача на транзисторних посилювачах потужності дозволяє в рази підвищити надійність радару. Навіть вихід з ладу декількох з модулів посилювання не призводить до повного вимикання оглядового локатору.

3D-РАДАР 80К6Т ВІД
3D-РАДАР 80К6Т ВІД «ІСКРИ». Фото: Укроборонпром

Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками від ДП «Антонов».

Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека-2017» проходить 10-13 жовтня у Міжнародному виставковому центрі, який розташований на Броварському проспекті, 15.

Читайте також: Будні українських саперів в Авдіївській промзоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:38:31