п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:45 Суспільство
Україна має стати наддержавою Європи і я переконаний, що вона нею стане, - Саакашвілі

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив Міхеїл Саакашвілі, український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії.

«Мені остогидло постійно проти когось протестувати. Нарешті настав час будувати країну. Я вважаю, що людям також надоїли всі ці дебати. В Україні потрібно розвивати ріст економіки кожного року, Україна має стати наддержавою Європи і вона буде наддержавою», – зазначив Саакашвілі.

Екс-президент Грузії також наголосив, що Україні терміново потрібно припинити таке ганебне явище, коли молодь масово покидає країну.

«Нам потрібно терміново повернути ті 70 відсотків молоді, що сьогодні виїхали з України, терміново! І на це у мене просто не вистарчає терпіння, коли я чую, що реформи ні до чого не призведуть, але от до прикладу в Івано-Франківську було сказано, що або ми реформи проводимо одразу, або ж не проводимо їх взагалі, ця думка правильна, я це підтримую»,– наголосив політик.

Міхеїл Саакашвілі додав, що якщо з України виїде вся молодь, то тоді й пенсіонерам не буде за що виплачувати пенсії.

«Якщо ж вся молодь виїде, хто ж буде платити пенсіонерам пенсії? Адже саме працюючі люди платять пенсії, а нікому буде платити, якщо вся молодь працює за кордоном»,– зазначив Саакашвілі.

Тому, як наголосив політик, чинну владу потрібно «ставити на місце», бо якщо ні – буде чергова втрата національного потенціалу країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 20:05:38