п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 20:20 Політика
У законі про середню освіту уточнять, скільки предметів викладатимуть мовою нацменшин

Українська сторона має працювати над законом про середню освіту, передбачивши в ньому пропорції щодо викладання предметів після 5 класу мовою національних менших та державною мовою.

Про це в ефірі «112 Україна» заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Я думаю, що робота Києва має бути і з угорською меншиною, у нас вдома, і з розробкою законопроекту по середній освіті, який, як ми пояснюємо нашим колегам з Угорщини, з Болгарії, Румунії, в якому будуть уточнені позиції щодо того, в який спосіб, в якій пропорції будуть викладатися предмети після 5 класу мовою національних меншин і мовою державною», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

За словами віце-прем’єра, Україна буде і далі працюватиме над аргументацію не тільки з країнами, які висловлюють свої застереження щодо закону про освіту, «а дехто в дуже жорсткій, емоційній, і як на мене достатньо маніпулятивній формі», а і з тими, хто тверезо дивиться на ситуацію і не намагається перетворити її на політичні демарші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 14:01:54