Новини » Суспільство 13 жовтня, 2017, 12:32
У Тегерані провели ігри для літніх людей
Фото: tehrantimes.com
Фото: tehrantimes.com

Днями у Театральному центрі Тегерана зібралися люди похилого віку, щоб провести разом час і взяти участь у групових іграх. Захід проводився з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який у всьому світі відзначається 1 жовтня. На зустрічі був присутній мер Тегерана Мохаммад Алі Наджафі.

Про це передає «Іран сьогодні» з посиланням на газету Tehran Times.

За останні півстоліття в усьому світі збільшилася кількість людей 60 років і старше – показник зростав вгору в середньому на 8 млн осіб на рік. Згідно з даними ООН, кількість людей похилого віку подвоїться до 2050 року і потроїться до 2100 року. За прогнозами організації, зараз чисельність немолодого населення становить 962 млн чоловік; до 2050 року цей показник зросте до 2,1 млрд і до 2100 року – до 3,2 млрд.

Загальносвітова тенденція полягає в тому, що число населення похилого віку зростає швидше молодших груп. Іран не є винятком: тут проживає 80 млн жителів, з яких близько 9,3 відсотка – люди 60 років і старше.

Люди похилого віку нерідко випадають із суспільного життя через труднощі і обмеження, що виникають з віком. Однак у міру старіння населення в останні десятиліття деякі країни проводять реформи в сфері охорони здоров’я, кращого пенсійного забезпечення та пільгових програм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 04:59 :01