п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 12:34 Львів
У Львові з’являться школи повного дня

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 13 жовтня затвердив Положення про школу повного дня.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Передбачається, що положення буде реалізоване у класах окремих навчальних закладів нашого міста. Навчально-виховний процес триватиме вісім годин. У першій половині дня буде навчальна діяльність, інтерактивна, фізична активність. Друга половина дня обов’язково включатиме розвиткові і пізнавальну діяльність. Щодня діти матимуть змогу брати участь у різноманітних екскурсіях і відвідувати гуртки. Після четвертої години вони або йтимуть додому, або залишатимуться на групі продовженого дня, відвідуватимуть гуртки. У таких класах працюватиме два вчителі», – повідомила начальник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Вона додала, що на такий експеримент поки зголосилися чотири навчальні заклади.

Згідно із положенням, школа повного дня працюватиме з 08.30 (09.00) до 15.30 (16.00). Розпорядок роботи укладається для кожного класу окремо і затверджується рішенням педагогічної ради. Розпорядок роботи включає обов’язкові режимні моменти; час на харчування, творчо-пізнавальну діяльність, прогулянку, екскурсійно-пізнавальну діяльність, ранкову зустріч, тихе читання. Навчальна діяльність відбувається в активний та інтерактивний спосіб через роботу у групах – індивідуальну, фронтальну.

Для учнів організовується дворазове гаряче харчування (у першій половині дня – за рахунок бюджетних коштів відповідно до вимог законодавства України та нормативно-правових актів Львівської міської ради, у другій половині дня – за власні кошти батьків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:29:32