п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 13:32 Львів
У Львові на вул. Зеленій зведуть житловий комплекс

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 13 жовтня затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Профіт-Торг» житлового комплексу на вул. Зеленій, 204 (у шість черг) з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом зі знесенням існуючих будівель.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Згідно із документами, гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд, які планують звести, – 2-9 поверхів, не вище як 37,60 м (від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини стін останнього поверху).

Іншим своїм рішенням виконком затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Перфект Плюс» будівлі змішаного використання з житловими одиницями у верхніх поверхах, об’єктами громадського обслуговування та вбудовано-прибудованими автостоянками на вул. Л. Перфецького, 2 зі знесенням існуючих будівель та споруд. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що там знесуть «сарайчики і майстерні».

Читайте також: У Львові горіли склади будівельного супермаркету

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:42:39