п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 17:55 Київ
У Києві суд скасував заборону на продаж алкоголю вночі
Фото: rian.com.ua
Фото: rian.com.ua

Київський апеляційний адміністративний суд відмовив Київраді в апеляційній скарзі на постанову Окружного адмінсуду Києва про визнання дозволу на продаж алкоголю протиправним і скасування даного рішення.

Про це йдеться в рішенні суду від 5 жовтня 2017 року, яке оприлюднив на своїй сторінці в Facebook юрист Денис Фетисов.

«Міська рада має повноваження лише тимчасово, на час проведення масових заходів, встановлювати заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів в межах відповідної адміністративної території», – йдеться у тексті ухвали.

Таким чином, суд встановив, що рішення органу місцевої влади про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час виходить за рамки повноважень міськради.

«Колегія суддів вважає, що постанова суду першої інстанції ґрунтується на всебічному, повному та об’єктивному розгляді всіх обставин справи, які мають значення для вирішення спору, відповідає нормам матеріального та процесуального права, доводи апеляційних скарг не спростовують висновків суду першої інстанції, викладених у зазначеній постанові, у зв’язку з чим підстав для її скасування не вбачається», – йдеться у тексті ухвали.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва у липні поточного року визнав рішення КМР про запровадження нічних обмежень на продаж алкоголю незаконним.

Згодом аналогічного висновку дійшов і Вищий господарський суд. Однак, столична влада поки що ігнорує рішення Феміди. За цим фактом виконавча служба відкрила провадження (щодо примусового виконання рішення суду), повідомляє УНН.

Читайте також: У Києві голий пан вирішив вночі відвідати церкву

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 10:01:30