п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:50 Події
Суд не продовжив засідання у справі Розенблата

Солом’янський райсуд Києва не продовжив засідання щодо розгляду клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на народного депутата Борислава Розенблата, і не призначив суддю щодо розгляду клопотання про відвід слідчого судді Олександра Бобровникова.

Про це розповівпрокурор САП Валентин Мусіяка, – повідомляє Укрінформ.

«Тому що невідомо, хто розглядатиме відвід і коли», – сказав він, відповідаючи на запитання, чому засідання суду на продовжилось після оголошеної перерви.

16 жовтня включно закінчується строк дії обов’язків, покладених на Розенблата, зокрема носити електронний браслет стеження.

Як повідомлялось, у п’ятницю Генеральна прокуратура України повідомила народного депутата Борислава Розенблата про зміну раніше повідомлено підозри в частині зняття підозри у вчиненні злочину з охоронців депутата. При цьому кваліфікація злочину, що інкримінувався депутату, не змінилась.

18 серпня Солом’янський районний суд Києва продовжив строк дії покладених на Розенблата обов’язків, а саме: носити браслет, не відлучатися без дозволу з міст Житомира і Києва, здати закордонний паспорт, не спілкуватися з низкою осіб на 2 місяці.

18 липня суддя Солом’янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн гривень, поклала на нього обов’язок здати закордонні паспорти й носити електронний браслет.

САП повідомила, що Розенблат вніс заставу і вдягнув електронний браслет. Сам же Розенблат заявив, що заставу внесла його родина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 11:16:54