п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 20:32 Політика
Серед українського військового керівництва готується пертурбація, – волонтер

У знаючих людей є таке відчуття, що зараз готується пертурбація людей серед керівництва Міноборони і Генштабу. Через це військових-високопосадовців охопила «параноя».

Про це розповіла волонтер Діана Макарова в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK).

«Ми бачимо, які хвилі бурлять у вищих ешелонах Міноборони і Генштабу. Люди кажуть, що мають таке відчуття, що зараз готується пертурбація людей серед військового керівництва. Одні підпихають інших. До цього приписують все: і вибухи в Калинівці і скандал з генералом Павловським, якого затримала НАБУ. Серед високопосадовців циркулює така параноїдальна схема, що хочуть звільняти місця для нових, злих та молодих і багато хто в цю схему вірить, бо все дуже забурлило на горі», – відзначила пані Макарова.

Водночас, журналіст Роман Бочкала пожартував, якщо так говорити, то можна дійти, до російських агентів, від яких потрібно звільняти місця.

«Не хочу коментувати питання вибухів у Калинівці, бо там ще працює комісія, яка має 25 жовтня дати попередню оцінку. Щодо справи Павловського. Я трохи знаю, як працює НАБУ і впевнений, що оперативна справа була заведена задовго до того, як була оголошена підозра, тобто йшла ретельна робота. Коли антикорупційний прокурор цю підозру підписував він розумів, що бере не себе відповідальність, тобто був ознайомлений з усіма доказами, які нарило НАБУ. Вся справа виникла не вчора і не місяць тому. Але вона мала колись з’явитися», – переконаний гість програми.

Водночас, журналіст підтвердив, що у Міноборони справді здійнялись хвилі.

«Так вони відбуваються. Чи варто пов’язувати справу Павловського і розглядати як певну відповідь на критику Генштабу, яка лунала після вибухів у Калинівці? Не думаю, що їх можна було так використати, бо НАБУ поки єдиний орган, який знаходиться над політикою», – вважає Роман Бочкала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:36:58