п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:15 Політика
Саакашвілі: Рух, який розпочнеться 17 жовтня, залежатиме від громадськості

Рух, який розпочнеться 17 жовтня, залежатиме виключно від громадськості.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив Міхеїл Саакашвілі, український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії.

Міхеїл Саакашвілі закликає людей вийти 17 жовтня на акції протесту та висловити владі три вимоги: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та ухвалення нового

«Головне питання – у виконання обіцянок влади. Зокрема, щоб і Порошенко виконав те, що він обіцяв. І зараз питання стоїть дуже просто: повністю перезавантажити владу і зупинити цинічне відношення влади до своїх обіцянок. Я вважаю, що це найголовніше, що мобілізує людей, вони цього потребують», – зазначив Саакашвілі.

Екс-президент Грузії додав, що як і виконання обіцянок влади, так і рух, який розпочнеться 17 жовтня, залежатиме виключно від громадськості.

«Знаєте, якщо прийде величезна кількість людей, якщо вони скажуть, мовляв, нам важливий не Саакашвілі, не Соболєв, не ще якийсь там активіст, а нам важливо поставити на місце владу. Бо вона нарвалася і зараз вони над нами знущаються. Тож давайте поставимо їх на місце, а їхнє місце в собачій будці»,– наголосив політик.

Міхеїл Саакашвілі також акцентував на тому, що в українців є два виходи із складної ситуації в країні, зокрема, або вони будуть сидіти на диванах, або ж почнуть діяти та висловлять своє невдоволення владою.

«Вони ж колись казали, що давайте винесемо «козла», це сказала дружина Генпрокурора, а вона обличчя влади. І для них цей «козел» – представник українського народу. Але можливо зараз український народ прийде і винесе цього «козла» та всіх інших, які дозволяють собі так висловлюватися. І саме акція 17 жовтня – це не просто акція, це для тих, хто вважає людей «бидлом», «козлами», щоб помінятися із ними місцями та запитати, хто ж із нас «бидло» та кого звідси потрібно виносити? Якщо ж ви дальше будете нас виносити, то тоді ми вас винесемо»,– додав Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-26 18:33 :33