п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:05 Політика
Саакашвілі: Коли в Грузії була інфляція, як зараз в Україні – я пішов у відставку

Відсутність економічного росту, інфляція і рівень довіри до влади менш як 10% разом формують глибоку політично-економічну кризу в Україні.

Про це розповів український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Ситуація дуже проста: якщо влада одразу підтримає вимоги протесту і проголосує за Антикорупційний суд, за зміни до виборчого законодавства, скасування депутатської недоторканності та решту важливим вимог, то це буде дуже добре. Але якщо влада, а зокрема президент, і далі будуть обіцяти, що виконають усі вимоги, то суспільно їм більше не повірить. Відтак, громадськість очікуватиме конкретних дій згідно із їхніми вимогами», – запевнив Саакашвілі.

Політик зауважив, що зараз інфляція в Україні складає 17%, натомість жодного економічного росту, про який говорять можновладці, абсолютно немає.

«Коли в Грузії інфляція складала 13%, то, поряд з цим, економічний ріст також складав 13%. І саме через те, що гроші почали заходити в країну і почалася інфляція. Натомість в Україні взагалі незрозуміло звідки береться інфляція, оскільки гроші в країну не заходять, а тільки виходять. Відтак, економічного росту немає, а його показники в 1,8% є просто знущанням для такої великої країни», – наголосив Саакашвілі.

Політик підсумовує: відсутність економічного росту, інфляція і рівень довіри до влади менш як 10% разом формують глибоку політично-економічну кризу в Україні.

«Коли в Грузії у 2007 році була інфляція 13%, то я відповів на виступи незадоволеної частини населення і пішов у відставку. Я скоротив свій президентській термін і дозволив народу обирати, кого вони хочуть бачити у владі», – зауважив Міхеїл Саакашвілі.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-26 05:31 :32