п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 20:56 Події
Росія свідомо завдає шкоди здоров’ю Гриба, – МЗС

Міністерство закордонних справ України вважає дії Росії, яка проігнорувала всі звернення української сторони і не допустила лікарів до українця Павла Гриба, свідомим завдаванням шкоди здоров’ю затриманого.

Про це йдеться у заяві МЗС, оприлюдненій у п’ятницю ввечері.

Відповідну заяву оприлюднено на сайті зовнішньополітичного відомства.

«Росія проігнорувала всі звернення української сторони до Представництва МЗС РФ у м. Краснодар, Уповноваженого з прав людини по Краснодарському краю, Управління ФСБ РФ по Краснодарському краю щодо допуску спеціалістів Міністерства охорони здоров’я України до незаконно утримуваного громадянина України П.Гриба. Міністерство закордонних справ України розцінює зазначені дії Росії виключно як свідоме завдання шкоди здоров’ю П.Гриба», – наголошується у документі.

Зазначається, що своїми діями Російська Федерація вкотре порушила права людини, проігнорувавши норми міжнародного права та рішення Європейського суду з прав людини від 6 жовтня 2017 року.

У МЗС закликали міжнародну спільноту й правозахисні організації засудити жорстоке поводження російської сторони з незаконно затриманим українцем Павлом Грибом та посилити тиск на Російську Федерацію задля його звільнення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 13:36:00