п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 23:45 Політика
Реформа охорони здоров’я – це абсолютна фальш та бюрократія, – Саакашвілі

Україні потрібні справжні реформи, до яких можна доторкнутися і спробувати. Але якщо про реформу розповідають по телевізору, то це не реформа.

Про це заявив український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Порошенко зараз намагається показати себе найбільшим патріотом та борцем із агресором Росією. Він сподівається, що суспільство забуло про те, що його з Росією пов’язує кум Путіна Медведчук, з яким у нього кілька спільних бізнесів, пов’язує фабрика у Липецьку та цукрові плантації У Ростовській області», – зауважив Саакашвілі.

Проте поряд з цим президент Порошенко продовжує наголошувати, що він патріот, який, до того ж, провів для України 144 реформи.

«За рівнем свого життя українське суспільство може сказати: якщо це є реформи, то ми більше такого не хочемо, якщо такі наслідки співпраці зі США та Європою, то ми більше не хочемо такої співпраці, і якщо таким є патріотизм, то з цим також є проблеми», – змоделював екс-президент Грузії.

Відтак, певен політик, обов’язок усіх дійсно патріотичних добропорядних сил забрати у президента монополію на основні цінності української держави.

«Порошенко викривив значення таких понять, як реформи, патріотизм та проєвропейськість. Тому Україні потрібні справжні реформи, до яких можна доторкнутися і спробувати. Але якщо про реформу розповідають по телевізору, то це не реформа», – підкреслив Саакашвілі.

Так, на думку політика, реформа охорони здоров’я, яку зараз пропонують Україні – це не реформа.

«Я як людина, яка провела найуспішнішу реформу в Європі, впевнено заявляю, що реформа Супрун – це абсолютна фальш та бюрократія. І це стане новим розчаруванням для українського суспільства. Натомість реформи – це процеси, які швидко та позитивно відображаються на житті людей», – підсумував Міхеїл Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 08:33:37